• Pielęgnacja trawnika

  Jeśli chcemy cieszyć się pięknym trawnikiem w ogrodzie, trzeba dobrze przygotować się do jego założenia i odpowiednio go pielęgnować. Wybór mieszanki nasion traw jest równie ważny co przygotowanie podłoża i późniejsza pielęgnacja trawnika. Od tego jakie nasiona wybierzemy, zależeć będzie w przyszłości wygląd trawnika...

 • Projektowanie i zakładanie ogrodów

  Któż z nas nie marzy o pięknej zielonej trawce, kolorowych kwiatach i szumie drzew za domem. Własny ogród to luksus. Ten z nas, kto go posiada, może uznać się za szczęśliwego człowieka. Nic tak nie relaksuje jak zieleń dookoła nas.

 • zakładanie ogrodów

  Tradycyjny sposób podlewania, np. wężem ogrodowym, coraz częściej jest zastępowany przez system automatycznego nawadniania. Ogród podlewany jest za pomocą zraszaczy, mikrozraszaczy lub linii kroplujących, dobranych do rodzaju roślinności.

 • kostka brukowa

  Nawierzchnie z kostki brukowej (zarówno kamiennej, jak i betonowej) estetycznie wyglądają, są trwałe, odporne na mróz oraz ścieranie (dotyczy to głównie kostek, które na etapie produkcji pokrywane są specjalnymi impregnatami).

Laying paving stones and surfaces

Surfaces made of paving stones (both stone and concrete) look aesthetically, are durable, resistant to frost and abrasion (this applies mainly to cubes, which are covered with special impregnations at the production stage).

Automatic watering systems

The traditional method of watering, eg garden hose, is increasingly being replaced by an automatic irrigation system. The garden is watered by sprinklers or drip lines, selected for the vegetation.

Designing and establishing gardens

Who among us does not dream about beautiful green grass, colorful flowers and the sound of trees behind the house. Your own garden is a big expense. One of us who has, it can be happy. Nothing relaxes like nature