• Pielęgnacja trawnika

  Jeśli chcemy cieszyć się pięknym trawnikiem w ogrodzie, trzeba dobrze przygotować się do jego założenia i odpowiednio go pielęgnować. Wybór mieszanki nasion traw jest równie ważny co przygotowanie podłoża i późniejsza pielęgnacja trawnika. Od tego jakie nasiona wybierzemy, zależeć będzie w przyszłości wygląd trawnika oraz jak często będzie trzeba go pielęgnować.

 • Projektowanie i zakładanie ogrodów

  Któż z nas nie marzy o pięknej zielonej trawce, kolorowych kwiatach i szumie drzew za domem. Własny ogród to luksus. Ten z nas, kto go posiada, może uznać się za szczęśliwego człowieka. Nic tak nie relaksuje jak zieleń dookoła nas.

 • zakładanie ogrodów

  Tradycyjny sposób podlewania, np. wężem ogrodowym, coraz częściej jest zastępowany przez system automatycznego nawadniania. Ogród podlewany jest za pomocą zraszaczy, mikrozraszaczy lub linii kroplujących, dobranych do rodzaju roślinności.

 • kostka brukowa

  Nawierzchnie z kostki brukowej (zarówno kamiennej, jak i betonowej) estetycznie wyglądają, są trwałe, odporne na mróz oraz ścieranie (dotyczy to głównie kostek, które na etapie produkcji pokrywane są specjalnymi impregnatami).

Układanie kostki brukowej

Nawierzchnie z kostki brukowej (zarówno kamiennej, jak i betonowej) estetycznie wyglądają, są wytrzymałe, odporne na mróz oraz ścieranie (dotyczy to głównie kostek, które na etapie produkcji pokrywane są specjalnymi impregnatami).

Automatyczne nawadnianie

Tradycyjny sposób podlewania, np. wężem ogrodowym, coraz częściej jest zastępowany przez system automatycznego nawadniania. Ogród podlewany jest przez zraszacze lub kroplowniki, dobranych do rodzaju roślinności.

Zakładanie ogrodów

Kto z nas nie marzy o pięknej zielonej trawie, kolorowych kwiatach i szumie drzew za domem. Własny ogród to duży koszt. Ten z nas, kto go posiada, może uznać się za szczęśliwego człowieka. Nic tak nie relaksuje jak przyroda. Ogród to oaza spokoju, harmonii i piękna wokół domu.